Posted by admin Yorum yok Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu Hizmetlerimiz

Banyo Tadilatı ve Dekorasyonu

Evinizde yapabileceğiniz değişikliklerin başında banyo tadilatı gelebilir. Birçok evde banyo, evi gösteren bir tablo görevi gördüğünden dolayı, değişikliğin yapılabileceği ilk yerlerden biri olarak tercih edebilirsiniz. Banyo tadilatı, birden fazla unsurdan oluşmaktadır; tesisatın yapım aşaması, gerekli kırma işlemleri, sıva işlemi, fayansların dizilimi, ölçülere uygun duşakabin montajı ve dolap tasarımının yerleştirilmesi olarak ilerler.

Banyo Tadilatında Değişikliğin İlk Adımı

Tadilat yapmaya karar verdiğiniz banyonuzun ilk olarak kullanım projesi hazırlanır. Bu projede, kullanacağınız duşakabinin bulunacağı alan, çamaşır makinenizin konumu, klozetin şekli ve banyo dolabınızın konulacağı yer önceden tasarlanır. Bu aşamalarla hazırlanan banyo tadilatı sağlıklı sonuçlar veren bir tadilat olacaktır.

Banyo Tadilatı Sırası Ve Düzeni

Tadilatı yaptırdığınız firma ve bu firmanın ustasının ilk amacı sizlere hizmet etmektir. Banyonuzda musluklarınızın olmasını istediği yeri göstermeniz ve işi yapan ustanın da bu yerlere muslukları yerleştirmesi gerekmektedir. Bu musluklar; sıcak ve soğuk su gideri, kullanılacak klozet için iki adet taharet musluğu, küvetiniz ve küvetinizde bulunacak olan bataryanız için iki başlıklı musluk, çamaşır makinesi için soğuk ve sıcak su musluğu ve gider olacaktır. Bir banyo tadilatı yaptırırken, evinizin kaç yıllık olduğu da önemli başlıklardan biridir.

25 yıl veya üzeri olan bir evde oturuyorsanız, banyonuzda olan fayanslar, günümüzde kullanılan yapıştırıcılarla değil, harçla yapılmış olacaktır. Bu tarz bir banyoda ise uygulanacak işlemi, firma ustası kişinin bilmesi gerekir. Bu tarz bir yüzeye sahip banyolarda fayansların çıkartılıp, tekrardan sıva çekilerek mastar çekilmeye müsait hale getirilmesi gerekmektedir. Bu işlemlerin sonucunda, ustanın ellerinden, çizilen projeye ve sizlerin isteğine uygun bir şekilde, banyonuz hazır halde size teslim edilecektir.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Aliağa Banyo Dekorasyon , Balçova Banyo Dekorasyon , Bayındır Banyo Dekorasyon, Bayraklı Banyo Dekorasyon, Bergama Banyo Dekorasyon , Beydağ Banyo Dekorasyon, Bornova Banyo Dekorasyon, Buca Banyo Dekorasyon, Çeşme Banyo Dekorasyon, Çiğli Banyo Dekorasyon, Dikili Banyo Dekorasyon, Foça Banyo Dekorasyon, Gaziemir Banyo Dekorasyon, Güzelbahçe Banyo Dekorasyon, Karabağlar Banyo Dekorasyon, Karaburun Banyo Dekorasyon, Karşıyaka Banyo Dekorasyon, Kemalpaşa Banyo Dekorasyon, Kınık Banyo Dekorasyon, Kiraz Banyo Dekorasyon, Konak Banyo Dekorasyon, Menderes Banyo Dekorasyon, Menemen Banyo Dekorasyon, Narlıdere Banyo Dekorasyon, Ödemiş Banyo Dekorasyon, Seferihisar Banyo Dekorasyon, Selçuk Banyo Dekorasyon, Tire Banyo Dekorasyon, Torbalı Banyo Dekorasyon, Urla Banyo Dekorasyon