Posted by admin Yorum yok Bölme Duvar Sistemleri Hizmetlerimiz

Bölme Duvar Sistemleri

Bölme Duvar sistemleri için, evinizin dekorasyonunu değiştirirken, yapmak istediğiniz birçok düşünce olacaktır. Tüm bunları gerçekleştirmek için, deneyimli ve işini temiz yapan firmaları bulmak ilk yapacağınız işlerden biridir. Temiz işçilik her zaman büyük önem taşımaktadır. Büyük bir eve sahipseniz ve oda sayısını arttırmak istiyorsanız, yapmanız gereken şey, işinde iyi bir firma bularak, bölme duvar işlemini uygulatmaktır. Bu işlemi yaparken işinde uzmanlaşmış firmayı bulmak sizin yararınıza olacaktır.

 

Bölme duvar sistemleri ve uygulaması

 

Evinizde yapacağınız dekorasyon işlemi sırasında, bölme duvar; alçıpan malzemeden yapılacaktır. Bu hem sizin bütçenize daha uygun bir tercih olacak hem de daha temiz bir işçilik olmasını sağlayacaktır. Böyle bir duvarı yaparken, normal duvarlarda uygulandığı gibi, alçıpan da zeminden başlayarak uygulanmalıdır. Zemine denk gelecek olan iskelet olarak tabir edilen parçanın ölçüsü alınmalı ve buna göre de iskelet oluşturulmalıdır. Yaptıracağınız alçıpan bölme duvar bu iskelete göre şekillendirileceği için, bu iskelet büyük önem taşımaktadır.

 

Bize Whatsapp üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Bu iskeletin sabitlenmesi işlemi gerçekleştikten sonra gerekli profiller monte edilir ve duvarınız oluşturulmuş olur. Buradaki en önemli nokta ise kullanılacak malzemenin kalitesidir. Kalitesi uygun olmayan malzemeler, duvarınızın bir süre sonra sallanmasına ve kullanıma elverişsiz hale gelmesine neden olacaktır.

 

Bölme duvarın tamamlanması

 

Tüm malzemelerle birlikte alçıpan bölme duvar oluşturulduktan sonra bu duvar üzerine uygulanacak bir işlem vardır; iki kat saten alçı çekmek. Bu alçı işlemi uygulandıktan sonra, duvar zeminindeki pürüzlerin giderilmesi için zımparalama işlemi uygulanır ve duvarınız boyamaya uygun hale getirilerek çalışma tamamlanmış olur.

 

İzmir merkez ve tüm ilçelerine hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz bölgelerden bazıları ise şunlar. Karşıyaka , Konak, Karabağlar, Bornova, Narlıdere, Balçova, Çeşme, Foça, Urla, Seferihisar, Karaburun, Bayraklı, Çiğli, Menemen, Aliağa….