Posted by admin Yorum yok Komple Ev Tadilatı Hizmetlerimiz

Komple Ev Tadilatı

Komple ev tadilatı her evin zaman zaman ihtiyaç duyduğu bir durumdur. Komple ev tadilatı ile birlikte banyo ve mutfakta ki eskimiş olan dolaplar, duşakabinler, lavabolar yenileri ile değiştirilir. Ayrıca ev parkeleri, fayanslar da tadilatın içinde yapılan hizmetlerdendir. Yenilenen evler artık böylece daha şık bir görünüme kavuşur.

 

Komple ev tadilatı fiyatları ise evlerin büyüklüğüne ve yapılacak işe göre değişkenlik gösterir. Ev tadilatı mutlaka profesyonel ellerce yapılması gerekir. Profesyonel işinin ehli ustalar ev tadilatlarını 3 ana grupta ele alır. Yapılacak işçilik, kullanılacak malzemeler ve işin yapılacak süresi gibi ev sahibine gerekli bilgiler verilir.

 

Komple Ev Tadilatında Neler Yapılır?

 

Anahtar teslim ev tadilatında mevcut olan seramikler sökülerek yenileri özenle birlikte yerlerine döşenir. Ayrıca seramik derzleri de yine ev sahibinin isteğine göre belirlenir ve tadilatı kendi zevkine göre ev sahipleri yaptırabilir.

 

Ayrıca tesisat işlemleri su kaçakları gibi evin rutubet alan yerleri de bu komple tadilatın içinde onarılır böylece evdeki tüm problemler düzeltilmiş olur. Komple ev tadilatında alçı duvarlar da baştan aşağı yenilenir. Evin elektrik tesisatı, elektrik kaçağı kısa devre gibi problemler de profesyonel kişiler tarafından tespit edilir ve tamir edilir.

 

Anahtar Teslim Tadilat Fiyatları

 

Komple ev tadilatı fiyatları evin durumuna göre değişkenlik gösterir. Evin metrekaresi de komple ev tadilatının fiyatlarını belirler. Ayrıca tadilatta kullanılacak malzemeler de yine fiyatları belirleyen unsurlardır.

 

Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla