Yorumlar

MÜŞTERİLERİMİZDEN GELEN YORUMLAR

Mehmet Yersel

Kesinlikle tavsiye ederim. Sözüne sadık ve titiz çalışan bir insan. Bir sonraki yerim içinde yine kendisi ile çalışmak isterim.

Seyit Ünlü

Emeğine Sağlık. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Utku Uğur Çetiner

Zamanında gelip ekibi ile bütün evin alçıpan ışık havuzunu bitirdiler. Kaliteli, güzel ve hesaplı iş yaptılar Teşekkür ederim ve tavsiye ederim

Volkan Okan

Öncelikle armutcom’a teşekkür ederim. Müteakibinde Sabri Usta elinize emeğinize sağlık

Arif Fatih İlkerenler

Emeğinize Teşekkürler.

Salih Ulay

Teşekkürler Sabri Usta. Mükemmel bir iş çıkardınız.

Engin Karıncaoğlu

Banyomuz için asma tavan yaptırdık. Hızlı bir şekilde istediğimiz malzemeleri bulup, uygun fiyata yaptı

Halil Erşahin

Sabri Usta, çok kısa bir sürede uygun fiyata istediğimiz işi yaptı. Beklediğimden çok daha güzel oldu ve işi bittiğinde her yeri tertemiz bıraktı. Kesinlikle tavsiye ederim. Düzgün bir insan.

Murat Makas

İşlerini layıkıyla yapan profesyonel ve güvenilir bir ekip. Özellikle Sabri beyin esnaflığı, işine ve müşterisine olan saygısını çok takdir ettim. İşlerini söylediği günde bitirip teslim ettiler. Gönül rahatlığıyla işinizi teslim edebilirsiniz. Tekrar teşekkürler.

Hasan M.

Güler yüzlü ve profesyonel hizmet anlayışı ile mükemmelliği yakalamış kaliteli bir işletme…İyi bir firma sektör olarak iyi yerde kaliteli işler yapılıyor herkes güven veren bir firma İzmir de başarılar dilerim.İnşaat sektörüne getirdikleri yeni soluk ve iş disiplinleri her türlü saygıyı hakediyorlar.