Posted by admin Yorum yok Asma Tavan Sistemleri Hizmetlerimiz

Asma Tavan Sistemleri

İzmir Asma Tavan Sistemleri denilince akla ADK Yapı Dekorasyon gelmektedir. Günümüzde birçok evde, insanlar tarafından yaptırılan ve bir görsel şölen havası veren asma tavan; alçıpan adı verilen malzeme ile tavanlarda oluşturulan, dekorasyon amaçlı olarak led ışıklı seçeneği de bulunan bir sistemdir. Genellikle evlerde veya ofislerde tercih edilen bir sistemdir. Asma tavan sistemleri, dekorasyon açısından güçlü bir yapıya sahip olan tasarımlardır.

 

Genel anlamda, büyük evlerin, büyük salonlarında tercih edilen bu sistemi, herkesin de evine uygulaması mümkündür. En çok tercih edilen türü ise spot ışıklarla donatılmış olan çeşididir. Bu asma tavanlar, gergi tavan adı verilen çeşit ile birleştirildiğinde mükemmel dekorasyon ve estetik görüntü ortaya çıkmaktadır.

İzmir Asma Tavan Ustası

Bu sistem, her ustanın yapabileceği bir işlem değildir. Belli bir uygulama yeteneğine ve görsel tasarım zevkine sahip olunması gereken bu sistem, uzun bir süreç ve beceri istemektedir. Bu sistem yapılırken ilk önce; asma tavanın ızgarasının doğru bir şekilde tasarlanması gerekir.

Bu tasarımdan sonra sistem içerisine yerleştirilecek olan spot veya led ışıkların kurulumu gerçekleştirilir ve tavan yerine yerleştirilir. Bunun sonrasında asma tavan sistemleri yaptırmak için doğru bir karar verdiğinizi düşüneceksiniz. Güzel bir estetiğe sahip olan bu sistem, evinizin havasını değiştirecektir.

 

Asma Tavanın Tercih Şekilleri

 

Genellikle, evinizde veya ofisinizde elektrik veya diğer sistemlerin kablolarını saklamak konusunda asma tavan sistemleri size yardımcı olacaktır. Bu sistem, alçıpan yardımıyla yapılacağı için, evinizde veya ofisinizde yer alan tesisat borularının kapanmasında da büyük bir rol oynar.

Bize Hemen Whatsapp Üzerinden Ulaşabilirsiniz. 

Bu asma tavan sistemleri sayesinde ısı yalıtımı ve izolasyonu da sağlamış olacaksınız. Bir ev, kolay ısınmıyor ise tavanda soğuk olacaktır. Bu sistem sayesinde ev veya ofis sıcaklığınız da yeterli derecede artacaktır.

HİZMET VERDİĞİMİZ BÖLGELER

Aliağa Asma Tavan, Balçova Asma Tavan, Bayındır Asma Tavan, Bayraklı Asma Tavan, Bergama Asma Tavan, Beydağ Asma Tavan, Bornova Asma Tavan, Buca Asma Tavan, Çeşme Asma Tavan, Çiğli Asma Tavan, Dikili Asma Tavan, Foça Asma Tavan, Gaziemir Asma Tavan, Güzelbahçe Asma Tavan, Karabağlar Asma Tavan, Karaburun Asma Tavan, Karşıyaka Asma Tavan, Kemalpaşa Asma Tavan, Kınık Asma Tavan, Kiraz Asma Tavan, Konak Asma Tavan, Menderes Asma Tavan, Menemen Asma Tavan, Narlıdere Asma Tavan, Ödemiş Asma Tavan, Seferihisar Asma Tavan, Selçuk Asma Tavan, Tire Asma Tavan, Torbalı Asma Tavan, Urla Asma Tavan